Pereiti į pagrindinį turinį
Kraunama..

      Folkloro ansamblis DON SANCHO buvo įkurtas 1994 m. kaip etnografinė asociacija, kurios tikslas yra surinkti ir pademonstruoti Kastilijos regiono folklorą. Nuo pat įsikūrimo kolektyvas jau išmokė tradicinės kultūros per 1,500 žmonių, dalyvavusių įvairiuose praktiniuose seminaruose, kursuose, pristatymuose bei Zamoros tradicinių šokių mokykloje.      
      Ši asociacija yra sukaupusi vieną geriausių tradicinių drabužių iš Vakarų Kastilijos ir Leono regionų kolekciją, kurią sudaro originalūs XIX ir XX amžių eksponatai.    
      Išleisti 3 diskai bei bendradarbiauta rengiant reprezentacinį vaizdo filmą apie Zamorą, „Šokančios sielos“, išleistą DVD formatu; dalyvauta televizijos ir radijo laidose Kastilijoje ir Leone. Parengta keletas įvairių projektų bei pademonstruotos tradicinės kultūros inovacijos, įskaitant ir šiuolaikinį šokį, akustines aplinkas, siekiant skleisti tradicinę kultūrą.
      Ansamblis organizavo visus Zamoros tarptautinius folkloro festivalius. Bendradarbiaudamas su Kastilijos ir Leono etnografijos muziejumi, jis taip pat organizuoja periodinius tradicinės kultūros seminarus, susijusius su įvairiais populiariosios kultūros tyrinėjimo aspektais.
      Jis yra Ispanijos folkloro grupių federacijos narys, turi B statusą UNESCO organizacijos reitinge bei yra Tarptautinės šokių tarybos narys.  
      Ansamblis reprezentuoja Zamoros ir Kastilijos folklorą šalies ir tarptautiniuose festivaliuose, yra sulaukęs aukšto įvertinimo ir pripažinimo už garsą, autentiškumą, įvairovę ir kostiumų kokybę bei scenoje demonstruojamą energiją.  
 

Meno vadovas
Antonio Martin