Pereiti į pagrindinį turinį
Kraunama..

      „Shrusti Performing Arts“ („Shrusti scenos menas“) yra Indijos nevyriausybinė organizacija, nuo 1999 metų kurianti (prodiusuojanti ir režisuojanti) kultūros atstovų pasirodymus įvairių renginių, koncertų ir sporto ceremonijų metu.   

      Nuo 2012 metų „Shrusti Performing Arts“ yra oficialus tarptautinės folkloro meno organizacijos „IOV WORLD“, oficialaus UNESCO partnerio, narys. 2016 metais „Shrusti Performing Arts“ tapo tarptautinės šokių tarybos „CID WORLD“, oficialaus UNESCO partnerio, oficialiu nariu.   
      „Shrusti Performing Arts“ yra meninis ansamblis, siekiantis perteikti turtingą šalies ir jos žmonių kultūrinį paveldą. Žiūrovus pakeri ekstravagantiškos spalvos, ritmai, muzika ir šokiai, kuriais pulsuoja Indijos liaudies šokiai. „Shrusti Performing Arts“ atlieka įvairių Indijos valstijų liaudies ir genčių šokius, išsaugodami kiekvieno šokio autentiškumą.  
Apskritai liaudies šokiai yra spontaniški ir skatina žmonių vaizduotę bei meninę ir emocinę saviraišką. Kadangi indų liaudies menas nėra apribotas griežtos formos, dainų esmę sudaro jų tematika, dažniausiai skiriama dievybėms garbinti.   
      Genčių šokiai, kaip ir liaudies šokiai, yra kupini spontaniško laisvumo ir natūralaus grakštumo, ryškaus temperamento, pirmykštės stiprybės ir gyvybingos energijos. 
      Kostiumai, kuriuos dėvi dykumų regionų šokėjai, yra ryškių spalvų, taip tarsi kompensuojant išdžiūvusios gamtos peizažo blankumą, o žaluma besipuikuojančių kraštų drabužiai yra blyškių spalvų arba balti. Moterys įvairiausiais būdais susiautusios į sarius, dėvi sarongus ir plačius sijonus. Vyrai apsirengę krūtinių nedengiančiais dočiais be siūlių ar smailėjančio silueto kelnėmis ir liemenėmis. Papuošalai ir juvelyriniai dirbiniai pagaminti iš karoliukų, kriauklelių, sidabro ir aukso. 
      Pati svarbiausia Indijos liaudies muzikos dalis, ko gero, yra perkusijos instrumentai ir įvairiausi ritmai, kurie perteikia įvairių šalies regionų muziką.   
 

Meno vadovas
Jagdishpuri Goswami
Vadovas
Ankitkumar Patel