Pereiti į pagrindinį turinį
Kraunama..

      Tautodailininkė, tekstilininkė, žaislų kūrėja, pedagogė. 
      Autorė kuria įvairias lėles: dideles ir mažas lėles vaidybai, pirštinines ir skritulines lėles, kostiumus - prijuostes, lėles ant medinių šaukštų, pasakų veikėjus ir jų kompozicijas, lėles - dėžutes, interjerines lėles bei įvairias dekoracijas. Lėlės siuvamos iš įvairiausių medžiagų skiaučių, jos puošiamos nėriniais, karoliukais, sagomis, aplikuotomis ir siuvinėtomis detalėmis, rengiamos megztais, siūtais rūbais. Lėlių šukuosenos daromos iš siūlų, nertų garbanėlių, supinamos pynutės ar virvelės.
      2007 metais lėlės buvo eksponuojamos „Arkos“ galerijoje, Lietuvos liaudies kultūros centre Vilniuje. 2016 ir 2019 metais  autorė tapo Lietuvos liaudies kultūros centro įsteigtos, respublikinės konkursinės liaudies meno parodos  „Aukso vainikas“, regioninio turo nugalėtoja, apdovanota III vietos diplomu taikomojoje dailėje, pripažinta viena iš geriausių Šiaulių apskrities meistrų.
      Šiaulių miesto ikimokyklinių įstaigų švietimo skyrius yra padovanojęs lėlę Žynį prezidentei Daliai Grybauskaitei, poniai Almai Adamkienei, švietimo ir finansų ministrams ir miesto veikėjams.
Asta Liaudanskienė dirba Šiaulių miesto lopšelyje - darželyje „Sigutė“. Parodose dalyvauja nuo 2004 metų. Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė nuo 2005 metų. Aktyvi kūrybinių seminarų, amatų mokymų, tautodailės mugių ir švenčių dalyvė. Rengia autorines parodas Šiaulių miesto viešosiose erdvėse, bibliotekose. Per vaidybą su lėlėmis pristato parodas lankytojams.
      Organizuoja edukacinius užsiėmimus ikimokyklinukams, moksleiviams, pedagogams. Lėles pristato, kaip ugdymo priemonę, lavinančią vaikų komunikavimo, vaidybos, pažinimo kompetencijas. Vaikai, padedami auklėtojų, mokytojų, tėvų, vaidina įvairius personažus, kuria jau girdėtas ir naujas pasakas. 
      Kiekviena tautodailininkės lėlė pasiūta su meile ir fantazija. Lėlės skirtos vaikams ir suaugusiems. Menininkės tikslas, kad jos lėlės bent akimirkai sustabdytų praeivį, bent trumpam pralinksmintų nuliūdusį, kad su jomis draugautų kuo daugiau vaikų. Kad jos gyventų...