Pereiti į pagrindinį turinį
Kraunama..

      Saulius Petreikis kartu su pasaulio orkestru (World Orchestra) kviečia į muzikos harmonijos versmę, kur skirtingų tautų instrumentai, temperamentai bei melodijos suskambės drauge. 
      Šis koncertas bus išskirtinis, nes World Orchestra muzikinę komandą pavyksta surinkti tik ypatingiems koncertams. Kaip teigia pats atlikėjas: „World Orchestra yra tai, kuo aš gyvenu, tai visos pasaulio spalvos. Esu labai laimingas galėdamas groti su tokiais profesionaliais muzikantais. Retai kada ant scenos būna 40 atlikėjų. Tai netradicinis orkestras. Mano žiniomis, panašių kolektyvų Europoje yra tikrai nedaug.”
      Šį orkestrą sudaro ne tik pagrindiniai muzikantai: Donatas Petreikis (gitara, saksofonas, muzikinės aranžuotės), Vytautas Mikeliūnas (smuikas), Vytis Vainilaitis (būgnai), Kęstutis Pavalkis (klavišiniai), Domas Žostautas (bosinė gitara), Saulius Petreikis (pučiamieji), vario sekcija: Dovas Lietuvninkas (trimitas), Jonas Katauskas (trimitas), Martynas Bražas (trombonas), bet ir solistė Vytautė Pupšytė , bei  Šiaulių miesto kultūros centro  jaunimo kamerinis choras  „Atžalynas“
(vadovas Mindaugas Žalalis). Chorinių partijų aranžuotojas Rimvydas Mitkus . Muzikantų įgarsinimu rūpinasi Giedrius Ūsas.
     Šią vasarą World Orchestra programa dar nebuvo atlikta, todėl muzikantai su nekantrumu laukia pasirodymo Šiauliuose.  World Orchestra uždavinys yra ne vien parodyti spalvingą pasaulį, jo skambesį ar nepamiršti lietuviškų instrumentų ir jų skambesio, bet ir visą tai atlikti maksimaliai kokybiškai. „Kurdamas visada galvoju apie bendrą skambesį bei net ir smulkiausias detales, todėl dažniausiai mūsų atliekamai muzikai reikia nemažo kolektyvo. Būtent World Orchestra muzikinė komanda geba visa jėga atskleisti tai, ką su broliu ne vienus metus kuriame drauge.” - teigia atlikėjas S. Petreikis kviesdamas klausytojus į koncertą.