Pereiti į pagrindinį turinį
Kraunama..

      ŽALVARINIS – žymiausia Lietuvos folk roko grupė iš Vilniaus. Aštrūs gitariniai rifai, roko pulsavimas, folkloras, jo interpretacijos ir šiuolaikinių muzikos stilių sintezė, visa tai - ŽALVARINIS. Lietuviškos dainų tradicijos, ugningumas ir šiuolaikinės ne tik roko, bet ir bliuzo bei world muzikos įtakos sukuria nepamirštamą, galingą sprogstamąjį muzikinį mišinį.
      Grupę įkūrė kompozitorius, prodiuseris, gitaristas ir vokalistas Robertas Semeniukas 2001 metais. Šiuo metu grupėje dalyvauja vokalistė - Sigita Jonynaitė, Robertas Semeniukas, koncertuose talkina sesijiniai muzikantai: boso gitaristai- Domas Žostautas /Tadas Žukauskas ir būgnininkai - Jonas Lengvinas / Sergej Makidon.
      Grupės energija ir rokenrolinis, bliuzinis groove‘as  įsuka, išjudina visus. Todėl nenuostabu, kad grupė pasirodo įvairiuose roko muzikos festivaliuose ne tik Lietuvoje, Latvijoje, bet ir Didžiojoje Britanijoje, Estijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, gastroliavo Jungtinėse Amerikos valstijose, Kinijoje.
      ŽALVARINIS nevengia eksperimentuoti, bendradarbiauti su garsiausiais roko, džiazo, folko profesionalais, geriausiais Lietuvos atlikėjais, o 2014 metais grupė sudrebino net Pasaulio Lietuvių Dainų šventę, kai savo dainas atliko kartu su jungtiniu Dainų šventės dalyvių choru.
      Per septyniolika gyvavimo metų įrašyta šeši muzikos albumai, grota beveik visuose Lietuvos miestuose, dalyvauta koncertuose „Baltijos keliui“  atminti, Nepriklausomybės dienos minėjimuose Lietuvoje ir užsienyje. Grupės muzika skamba filmų garso takeliuose, radijo stotyse, televizijoje, taip pat yra įtraukta į abiturientų muzikos egzamino klausimyną.

Koncertinė sudėtis:
Sigita Jonynaitė – vokalas 
Robertas Semeniukas – muzikos autorius, vokalas, gitara
Domas Žostautas  bosinė gitara
Sergej Makidon - būgnai

Diskografija: 2002 m.  “Žalvarinis”, 2005 m.  “Žalio vario”, 2008 m. “Folk N' Rock”,
2014 m. “Gyvas”, 2016 m. “Teka”, 2018 m.  “Einam tolyn”, 2019 m.  "Geriausios dainos"

FB: https://www.facebook.com/ZalvarinisBand/
https://zalvarinis.lt
https://www.youtube.com/user/zalvarinisofficial
https://www.instagram.com/zalvarinis_official/