SAVANORIŲ REGISTRACIJA TĘSIASI, SKELBIAMAS II ETAPAS!

TARPTAUTINIS FOLKLORO KONKURSAS-FESTIVALIS „SAULĖS ŽIEDAS”

Eurovizijos balai jau suskaičiuoti, tuo tarpu mes pradedame skaičiuoti ir apdoroti mūsų pirmojo registracijos etapo savanorių anketas. Džiaugiamės būsima spalvinga komanda kurioje ir tik pradedantys savo pirmąjį nuotykį ir jau skaičiuojantys antrą, trečią kartą Saulės žiede. Kadangi dar turime vietų, su nekantrumu skelbiame antrąjį savanorių registracijos etapą, kuris tęsis iki birželio 15 d. Su visais jau pateikusiais anketą pirmajame etape netrukus susisieksime.

Iki IX „Saulės žiedo“ liko vos keletas mėnesių, tad norime pakviesti visus norinčius gražiausias vasaros dienas praleisti ne tik prasmingai, smagiai ir įdomiai, apsuptiems muzikos, šokių ir tolimų pasaulio kultūrų, bet ir patiems prisidėti prie renginio įgyvendinimo! Tad jei neturi plano vasarai, laukiame Tavęs mūsų komandoje!

Jau devintąjį kartą buriamos 6 savanorių komandos: scenos, kultūros centro, maitinimo, medijų, festivalio štabo ir įvairių interaktyvių veiklų savanoriai. Apie visas grupių veiklas gali paskaityti paspaudęs čia. Nerandi savo komandos, bet žinai kur galėtum save realizuoti? Ne bėda, susisiek su mumis paštu saulesziedas.savanoriai@gmail.com ir padėsime rasti tau vietą. Čiupk draugą ar ateik vienas, pildyk anketą, ir pradėk vasaros nuotykį kurį pažadame, prisiminsi ilgai!

Tapk Šiaulių miesto ambasadoriumi, tapk „Saulės žiedo“ savanoriu!

Registracijos anketa

Kvietimas PDF