Pereiti į pagrindinį turinį
Kraunama..

Konkurso dalyviai

Liaudies šokių ansamblis „Ballet folklorico de la universidad Austral de Chile“ (Pietų Čilės universiteto liaudies šokių ansamblis) (Čilė)

      Pietų Čilės universiteto liaudies šokių ansamblis yra meno grupė, kuri puoselėja tradicinę Čilės ir Lotynų Amerikos kultūrą: muziką, šokį ir muzikavimą instrumentais.
      Ansamblis buvo įkurtas 1979 m.  Nuo pat pradžių jam vadovauja profesorius Julio Mariangel Toledo.

More
Folkloro ansamblis “Don Sancho” (Ispanija)

      Folkloro ansamblis DON SANCHO buvo įkurtas 1994 m. kaip etnografinė asociacija, kurios tikslas yra surinkti ir pademonstruoti Kastilijos regiono folklorą.

More
Tradicinės muzikos kapela „DZIGA“ (Latvija)

      Folkloro ansamblis „Dziga“ buvo įkurtas 1991 m. siekiant populiarinti Latgalos regiono liaudies šokius ir melodijas, kurių daugelį ansamblio nariai surinko patys.   

More
Folkloro grupė „Karagod“ („Ratelis“) (Latvija)

      Folkloro grupė „Karagod“ („Ratelis“) buvo įkurta 2002 m. Mes esame nedidelė ir mobili jaunų žmonių komanda, kuriems patinka slavų folkloro tradicija.

More
Folkloro grupė „Monte Verde“ (Portugalija)

      1967 m. Manuelis Ferreira Pio, talkinamas grupės žmonių, susijusių su folkloru ir tradicijų puoselėjimu, Montėje, Levados da Corujeira miestelyje, įkūrė folkloro grupę „MonteVerde“.

More
Liaudies dainų ir šokių ansamblis „Jawor“ („Jovaras“) (Lenkija)

      Liublino gyvybės mokslų universiteto liaudies dainų ir šokių ansamblis “JAWOR” („Jovaras“) buvo įkurtas 1960 m. Jo įkūrėjai –Bogusławas Szotas ir Jozefas Dzikas. Vienas jų buvo ir universiteto choro įkūrėjas, o kitas buvo grupės choreografas ir meno vadovas. 

More
Folkloro ansamblis „Djido“ (Serbija)

      Folkloro ansamblis „Djido“ buvo įkurtas 1995. Ši draugija vienija apie 300 aktyvių įvairaus amžiaus narių, priklausančių folkloro ansambliui, autentiško dainavimo grupėms, liaudiškų instrumentų orkestrui ir mėgėjiškam teatrui.

More
Folkloro ansamblis „Sabinovčan“ (Slovakija)

      Folkloro ansamblis „SABINOVČAN“ buvo įkurtas 1982. Štefanas Kucko buvo jo įkūrėjas ir pirmasis choreografas. Grupė yra įsikūrusi rytų Slovakijos miesto Sabinovo kultūros centre.

More
Folkloro ansamblis „Shrusti Performing Arts“ („Shrusti scenos menas“) (Indija)

      „Shrusti Performing Arts“ („Shrusti scenos menas“) yra Indijos nevyriausybinė organizacija, nuo 1999 metų kurianti (prodiusuojanti ir režisuojanti) kultūros atstovų pasirodymus įvairių renginių, koncertų ir sporto ceremonijų metu.   

More
Liaudies šokių ansamblis „Jalovos Bahçeşehiro koledžo Anatolijos mokykla“ (Turkija)

      Mūsų mokykla buvo įkurta 2008 m., vadovaujant  tarybos pirmininkui Mesutui ACARUI. Nuo tada institucija aktyviai dalyvauja kultūrinėje veikloje, patenkindama sąmoningų jaunuolių lūkesčius.

More
Liaudies šokių ansamblis MUSZLA (Vengrija)

      Mūsų grupė susikūrė 1983 m. Pásztó mieste. Grupė pavadinta 805 m aukščio viršukalnės Muzsla, kurios papėdėje įsikūręs Pásztó miestas, vardu.

More
Utenos kultūros centro folkloro ansamblis „DAVILA“ (Lietuva)

         2016 m. rudenį Utenos kultūros centre Dalia Magylienė subūrė suaugusių folkloro ansamblį „Davila“. Ansamblis pavadintas Utenos r. tekančios upės vardu, reiškiančiu šaltinio, vandens tekėjimą.

More
Pasvalio kultūros centro Vaškų skyriaus folkloro ansamblis „KOR’S“ (Lietuva)

      Ansamblis susikūrė 2011 m. Per tą laiką keitėsi ansamblio dalyviai, bei vadovai, bet branduolys visada išliko tas pats, t. y. dauguma moterų, kurių amžius nuo 45  iki  80 metų.

More
Vilniaus miesto folkloro ansamblis „NALŠIA“ (Lietuva)

      Nedaugelis šiandien pasakytų, kas yra toji NALŠIA. Ką reiškia šis neįprastai skambantis žodis? XIII amž. šiuo vardu vadintos žemės, plytėjusios rytų Lietuvoje. Dabar senosios Nalšios tarsi ir nebėra – ji praeityje.

More
Kapela „NALŠIOS MUZIKANTAI“, Vilnius (Lietuva)

      Penkių muzikantų kapela, draugėn susispietusi prieš keliolika metų. Tai – tie patys miškininkai, Vilniaus miškų urėdijos folkloro ansamblio „Nalšia“ dalyviai.

More
Telšių rajono Luokės seniūnijos Luokės folkloro ansamblis „ŠATRIJA“ (Lietuva)

      2019 m.  Luokės seniūnijos folkloro ansamblis „Šatrija“ skaičiuoja 47-tuosius kūrybinės veiklos metus. Šiandien kolektyvo narius dainai bei muzikavimui buria vadovė Vilija Vaigauskaitė-Benešienė.

More
Vilniaus kolegijos šokių ir dainų ansamblis „VORUTA“ (Lietuva)

      Vilniaus kolegijos šokių ir dainų ansamblis VORUTA  įkurtas 1959 m.  Šiemet rudenį  VORUTOS  ansamblis ruošiasi švesti garbingą 60 metų kūrybinės veiklos jubiliejų. 

More
JULIO MARIÁNGEL (Čilė)

Konkurso dalyviai solistai

More
ANA PRADENAS (Čilė)

Konkurso dalyviai solistai

More
PĪTERS DAUGULIS (Latvija)

Konkurso dalyviai solistai

More
MACIEJ IWANIAK (Lenkija)

Konkurso dalyviai solistai

More
DAWID STASIEWICZ (Lenkija)

Konkurso dalyviai solistai

More
ALEXANDRE RODRIGUES (Portugalija)

Konkurso dalyviai solistai

More
MARCO MENDONÇA (Portugalija)

Participants of contest soloists

More
DARIO TEIXEIRA (Portugalija)

Konkurso dalyviai solistai

More
ANTONIO MARTÍN (Ispanija)

Konkurso dalyviai solistai

More
SARA GAGO (Ispanija)

Konkurso dalyviai solistai

More
HASAN KAVALLI (Turkija)

Konkurso dalyviai solistai

More
MINDAUGAS DIDŽIOKAS (Lietuva)

      Mindaugas Didžiokas (g. 1998m) augo ir gyveno Utenos r. Daugailių kaime. Jaunuolis pradėjo groti 10-ties metų. Petro Leleikos mokomas dalyvavo visur kur tik įmanoma. Mindaugas sulaukęs 14 metų stojo į muzikos mokyklą, kur mokėsi groti akordeonu.

More
ASTA PERECKIENĖ (Lietuva)

Asta Pereckienė, g. 1961-02-12, Kaunas
1981–1986 m. studijos Lietuvos veterinarijos akademijoje. Veterinarinės medicinos mokslų daktaras
Nuo 2007 m. – Nacionalinis maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutas, Bakteriologinių tyrimų skyriaus patarėja

More
AUDRONĖ VAKARINIENĖ (Lietuva)

      Audronės Vakarinienės kelias į veiklą, susijusią su tradicinės muzikos tyrinėjimu, atlikimu, mokymu ir populiarinimu vedė per studijas M. K. Čiurlionio menų mokykloje, Lietuvos Muzikos  akademijoje smuiko klasėje ir dar kartą Muzikos akademijoje etnomuzikologijos katedroje.

More

Festivalio dalyviai

Šiaulių universiteto liaudiškos muzikos ansamblis „SAULĖ“ (Lietuva)

      Liaudiškos muzikos ansamblis „Saulė“, vienas seniausių ir garsiausių Šiaulių universiteto meno kolektyvų,  gyvuoja nuo 1972 metų. Šiuo metu jame groja, dainuoja ir šoka daugiau kaip 30 Šiaulių miesto studentų, dėstytojų, mokytojų ir kitų profesijų atstovų. Nuo 1996 m.

More
Radviliškio kultūros centro folkloro ansamblis „AIDIJA“ (Lietuva)

      Ansamblis gyvuoja nuo 1986m.  Kolektyvo repertuare Radviliškio krašto bei šiaurės aukštaitijos regiono dainos, šokiai bei žaidimai. Tačiau kolektyvo nariai –linksmi ir draugški žmonės-mielai dainuoja ir žemaitiškas, ir dzūkiškas dainas.

More
Šiaulių miesto kultūros centro "Laiptų galerija" folkloro ansamblis „SALDUVĖ“ (Lietuva)

      Šiaulių miesto kultūros centro „Laiptų galerija" folkloro ansamblis „Salduvė“  įkurtas 1986 metais. Vardas jam pasirinktas pagal istorinio piliakalnio,  esančio Šiaulių  miesto rytiniame pakraštyje ir vadinamo Salduvės kalnu, pavadinimą. 

More
Vilniaus miesto tradicinė kapela „DUJA“ (Lietuva)

      Kapela „Duja“ susibūrė 1992 m. vasarą. „Dujos“ repertuarą sudaro Aukštaitijos, Žemaitijos, Suvalkijos ir Dzūkijos regionų tradicinė instrumentinė muzika, dainos.

More
Linkuvos kultūros centro folkloro ansamblis „LINKAVA“ (Lietuva)

      Folkloro ansamblis „Linkava“ įkurtas 1980 metais  nuo pat gyvavimo metų pradžios pirmenybę teikia Šiaurės Lietuvos folklorui. Tad šiandiena kolektyvas didžiuojasi galėdamas dainuoti savo krašto dainas, šokti šokius, išlaikiusius formą, turinį, autentišką atlikimo būdą.

More
Panevėžio miesto folkloro ansamblis „RASKILA“ (Lietuva)

      Tai tradicinę kultūrą puoselėjantis ir jau daugiau kaip 30 metų gyvuojantis Aukštaitijos sostinės folkloro ansamblis „Raskila“.

More
Radviliškio kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „RADVIJA“ (Lietuva)

      Liaudiškos muzikos kapela RADVIJA susibūrė 2008 m. Kolektyvas puoselėja ir populiarina  lietuvių liaudies dainas ir melodijas, tradicinį liaudies muzikavimą. Didžiają repertuaro dalį sudaro kolektyvo narių   aranžuotos lietuvių liaudies melodijos.

More
Šiaulių kultūros centro aklųjų ir silpnaregių kultūros namų folkloro ansamblis „SEDULA“ (Lietuva)

      Šiaulių kultūros centro folkloro ansamblis „Sedula“ įkurtas 1981 m. Jo vadovė ir įkūrėja – Virginija Gintilaitė.

More
Radviliškio kultūros centro šokėjų ir muzikantų sambūris „ŠELMIAI“ (Lietuva)

      Kolektyvas  įkurtas 1983 metais. Tuo laiku tai buvo dirbančio jaunimo tautinių šokių kolektyvas. 1999 metais pasivadino „Šelmiais”. Nuo įsikūrimo pradžios dalyvavo visose pasaulio lietuvių dainų ir šokių šventėse.

More
Kaišiadorių kultūros centro folkloro ansamblis „VERPETA“ (Lietuva)

      Kaišiadorių kultūros centro folkloro ansamblis ,,Verpeta“ susikūrė  1978 metais.
„Verpetos“ repertuare – Kaišiadorių  krašto autentiška muzika ,dainos ,šokiai , pasakojimai.

More
Šiaulių Dainų muzikos mokyklos folkloro ansamblis „VIEVERSĖLIS“ (Lietuva)

      Folkloro ansamblis ,,Vieversėlis“ įkurtas 1998 metais Šiaulių ,,Saulėtekio“ gimnazijoje. Šiandien tęsia savo veiklą Šiaulių Dainų muzikos mokykloje.  Ansamblį lanko 15 mokinių. 

More
Krakių kultūros centro folkloro ansamblis „ŽIEDUPĖ“, Kėdainių rajonas (Lietuva)

      Krakių kultūros centro folkloro ansamblis „Žiedupė“ įkurtas 2007 m., pavadinimas kilęs nuo upelio, tekančio per Krakių apylinkes, pavadinimo.

More
ŠIAULIŲ PUČIAMŲJŲ ORKESTRAS (Lietuva)

      Šiaulių pučiamųjų orkestras įkurtas 1966 metais Stasio Jautako iniciatyva. Nuo 1970 m. orkestras yra respublikinių, vėliau Pasaulio lietuvių dainų švenčių dalyvis, per minėtas šventes vykusių konkursų prizininkas ir laureatas.

More
Ansamblis JONIS , Šiauliai (Lietuva)

      Ansamblis „Jonis“ pirmuosius muzikinius žingsnius skaičiuoja nuo 1984 metų.

More
Šiaulių miesto kultūros centro jaunimo kamerinis choras „ATŽALYNAS“ (Lietuva)

      Šiaulių miesto kultūros centro jaunimo kamerinis choras „Atžalynas“ įkurtas 1992 m. Per 27 choro kūrybinės veiklos metus „Atžalynas“ dalyvavo daugelyje tarptautinių konkursų, pelnė daug apdovanojimų.

More
SAULIUS PETREIKIS, Vilnius (Lietuva)

      Saulius Petreikis kartu su pasaulio orkestru (World Orchestra) kviečia į muzikos harmonijos versmę, kur skirtingų tautų instrumentai, temperamentai bei melodijos suskambės drauge. 

More
ŽALVARINIS, Vilnius (Lietuva)

      ŽALVARINIS – žymiausia Lietuvos folk roko grupė iš Vilniaus. Aštrūs gitariniai rifai, roko pulsavimas, folkloras, jo interpretacijos ir šiuolaikinių muzikos stilių sintezė, visa tai - ŽALVARINIS.

More
LORETA SUNGAILIENĖ (Lietuva)

      LORETA SUNGAILIENĖ (Mukaitė) – etnomuzikologė, humanitarinių mokslų daktarė, folkloro tyrinėtoja ir atlikėja, Lietuvos nacionalinio kultūros centro Etninės kultūros skyriaus Nematerialaus kultūros paveldo specialistė, etninės kultūros projektų iniciatorė ir vadovė.

More
LINA IR ALBERTAS BARTAŠIAI (Lietuva)

      Tai šeima, gyvenanti Pasvalio rajone, Migonių kaime.

More
KRISTINA KUPRYTĖ (Lietuva)

      Kristina Kuprytė respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė, reguliariai koncertuojanti ir populiarinanti kankles Lietuvoje ir už jos ribų.  Koncertavusi beveik visose Europos šalyse, taip pat ir Rusijoje, Egipte ir Jungtinėse Amerikos valstijose.

More
„SAULĖS ŽIEDO“ KULTŪROS IR MENO NAKTIS: ŽAISLŲ KŪRĖJA ASTA LIAUDANSKIENĖ (Lietuva)

      Tautodailininkė, tekstilininkė, žaislų kūrėja, pedagogė. 

More
„SAULĖS ŽIEDO“ KULTŪROS IR MENO NAKTIS: FUGA.LT (Lietuva)

      Ką žmonės  įprastai veikia įvairių festivalių ir renginių metu? Sužaidžia tinklinį, klausosi koncertų, mėgaujasi greitu maistu... „Fuga.lt“ siūlo laiką praleisti kitaip – energingai ir aktyviai pajudėti!

More
„SAULĖS ŽIEDO“ KULTŪROS IR MENO NAKTIS: ŠIAULIŲ GEGUŽIŲ PROGIMNAZIJA (Lietuva)

      Meninė akcija „Žydintis gyvenimas Šiauliuose“

More
„SAULĖS ŽIEDO“ KULTŪROS IR MENO NAKTIS: LĖLIŲ TEATRAS ,,ABRA KADABRA“ IŠ GRUZDŽIŲ (Lietuva)

      Jurgitos Jasiškytės kuriamuose lėlių spektakliuose vaidina visa šeima – vyras Rimas Ribinskas ir trys dukterys. Jurgita pati kuria lėles, scenografiją, režisuoja ir vaidina. Ji tiki, kad „lėlių teatras – tai stebuklas.

More
„SAULĖS ŽIEDO“ KULTŪROS IR MENO NAKTIS: LINIJINIAI ŠOKIAI (Lietuva)

      Pirmą kartą - linijinių šokių puokštė, kurią dovanoja net 15 šokių kolektyvų iš visos Lietuvos! Juos sukvietė Šiaurės Lietuvos šokio mėgėjų draugija. Naktyje dalyvauja šokių kolektyvai, studijos, linijinių šokių grupės iš Panevėžio r.

More
„SAULĖS ŽIEDO“ KULTŪROS IR MENO NAKTIS: „POVILIUKO SLEMAS“ (Lietuva)

      Tai poetų varžytuvės be titanų tribunolo. O titanai irgi niekur nedingę - jie lipa ant scenos ir skaito su visais dalyviais.

More
„SAULĖS ŽIEDO“ KULTŪROS IR MENO NAKTIS: SANDROS IR ALFONSO GIEDRŲ VOKALINIS DUETAS (Lietuva)

      Sandra  ir Alfonsas Giedrai iš Žagarės kultūros centro, dainuoja nuo 2015 m., yra konkurso „Sidabriniai balsai“ II laipsnio diplomantai, respublikinio konkurso „Šilų aidai“ I vietos laimėtojai, apskrities konkursų „Pavasario melodijos“, „Rudens mozaika“ I vietos laimėtojai, įvairių renginių

More